Thimphu League icon

Thimphu League

Fixtures

20.08.2018

16:30

Jong Willem II

  -  

Jong Sittard

Match detail

18:00

Stromsgodset 2

  -  

Eidsvold

Match detail

09:00

North Korea U23

  -  

Saudi Arabia U23

Match detail

09:00

Iran U23

  -  

Myanmar U23

Match detail

12:00

Chinese Taipei U23

  -  

Laos U23

Match detail

12:00

Indonesia U23

  -  

Hong Kong U23

Match detail

12:00

Malaysia U23

  -  

Bahrain U23

Match detail

12:00

South Korea U23

  -  

Kyrgyzstan U23

Match detail

15:30

Honka Akatemia

  -  

KaPa

Match detail

15:00

Drobak-Frogn

  -  

Molde 2

Match detail

16:30

Valdres

  -  

Lillestrom 2

Match detail

16:00

Lokomotiv Oslo

  -  

Follo

Match detail

17:00

Start 2

  -  

Uradd

Match detail

10:30

Bucheon FC 1995

  -  

Daejeon

Match detail

17:00

Trollhattan

  -  

Vanersborgs IF

Match detail

17:00

Viking 2

  -  

Brodd

Match detail

17:00

Levanger 2

  -  

Tynset

Match detail

10:30

Busan

  -  

Seongnam

Match detail

16:00

Vindbjart

  -  

Sandefjord 2

Match detail

16:00

Pors Grenland

  -  

Donn

Match detail

17:30

France U20 W

  -  

Spain U20 W

Match detail

15:00

Fana

  -  

Brann 2

Match detail

18:00

Olafsvik

  -  

Throttur

Match detail

17:00

Kristiansund 2

  -  

Traeff

Match detail

16:30

Jong De Graafschap

  -  

Jong Nijmegen

Match detail

16:30

Jong Excelsior

  -  

Jong Dordrecht

Match detail

16:30

Jong FC Eindhoven

  -  

Jong Nac Breda

Match detail

16:30

Jong G.A. Eagles

  -  

Jong FC Twente

Match detail

16:30

Jong Roda

  -  

Jong Waalwijk

Match detail

12:00

Jong Den Haag

  -  

Jong Feyenoord

Match detail

12:00

Jong Zwolle

  -  

Jong Heracles

Match detail

16:30

Jong Cambuur

  -  

Jong Heerenveen

Match detail

19.08.2018

14:00

Melbo

  -  

Finnsnes

Match detail

08:30

Lafnitz

  -  

Horn

Match detail

12:30

Kapfenberg

  -  

Vorwarts Steyr

Match detail

11:00

Koln U19

  -  

Oberhausen U19

Match detail

15:00

Asco

  -  

Granollers

Match detail

17:30

CE Europa

  -  

Martinenc

Match detail

18:00

Sant Andreu

  -  

Prat

Match detail

14:00

Fram

  -  

Njardvik

Match detail

12:00

Olympic

  -  

Savedalens

Match detail

15:00

Horta

  -  

UE Figueres

Match detail

13:00

Rosenborg 2

  -  

Ottestad

Match detail

04:00

Clarence Utd.

  -  

Kingborough Lions

Match detail

05:00

Canberra Olympic

  -  

Canberra FC

Match detail

09:30

Balestier Khalsa

  -  

Warriors

Match detail

01:00

New Caledonia U19

  -  

Solomon Islands U19

Match detail

14:00

Grei

  -  

Sortland

Match detail

15:30

Rieti

  -  

Teramo

Match detail

16:00

Cavese

  -  

Paganese

Match detail

13:00

Kuala Lumpur

  -  

Perak

Match detail

13:00

PKNS FC

  -  

Felda Utd.

Match detail

14:00

Varegg

  -  

Sotra

Match detail

14:00

Eskilstuna City

  -  

Varmdo

Match detail

14:00

Pitea

  -  

IFK Umea

Match detail

13:00

Orebro Syr.

  -  

Torslanda

Match detail

13:00

Kristiansund 2

  -  

Traeff

Match detail

13:30

K. Oslo 2

  -  

Hodd 2

Match detail

15:00

Alcudia

  -  

San Rafael

Match detail

10:00

Pena Deportina

  -  

Son Cladera

Match detail

15:00

Manacor

  -  

Soller

Match detail

17:00

Ferriolense

  -  

Esporles

Match detail

15:00

Mallorca B

  -  

Poblense

Match detail

09:30

Mercadal

  -  

Formentera

Match detail

15:00

Santa Catalina Atletico

  -  

Llosetense

Match detail

15:00

Platges de Calvia

  -  

Felanitx

Match detail

12:00

Tonsberg

  -  

Egersunds 2

Match detail

08:00

Shenzhen Pengcheng

  -  

Yunnan Feihu F.C.

Match detail

11:35

Zibo Sunday

  -  

Beijing Technology

Match detail

04:30

Maitland

  -  

Broadmeadow

Match detail

10:00

Gwangju FC

  -  

Seoul E.

Match detail

15:30

KuFu-98

  -  

Narpes Kraft

Match detail

15:00

Kano Pillars

0 - 0

Yobe Stars

Match detail

15:00

Enyimba

0 - 0

Enugu Rangers

Match detail

15:00

El Kanemi

0 - 0

Kwara

Match detail

15:00

Katsina United FC

0 - 0

Lobi Stars

Match detail

15:00

Sunshine Stars

0 - 0

Go Round

Match detail

21:15

U. Sucre

  -  

Sport Boys

Match detail

23:30

Oriente Petrolero

  -  

Wilstermann

Match detail

10:00

Jeonnam

  -  

Suwon Bluewings

Match detail

19:00

Destroyers

  -  

San Jose

Match detail

08:00

Olympic FC

  -  

Sunshine Coast

Match detail

10:00

Seoul

  -  

Jeonbuk

Match detail

10:00

Gangwon

  -  

Incheon

Match detail

16:00

Sleipner

  -  

Sylvia

Match detail

11:00

Stuttgarter Kickers U19

  -  

Augsburg U19

Match detail

15:30

Hercules

  -  

PK-37

Match detail

15:30

VIFK

  -  

OLS Oulu

Match detail

14:00

Mora

  -  

Skiljebo

Match detail

09:00

Duisburg U19

  -  

Dusseldorf U19

Match detail

09:00

RW Essen U19

  -  

Bochum U19

Match detail

09:00

B. Monchengladbach U19

  -  

Schalke U19

Match detail

09:00

Dortmund U19

  -  

Preussen Munster U19

Match detail

09:00

Freiburg U19

  -  

Eintracht Frankfurt U19

Match detail

09:00

FSV Frankfurt U19

  -  

Bayern U19

Match detail

09:00

Kaiserslautern U19

  -  

Mainz U19

Match detail

09:00

Hoffenheim U19

  -  

Ingolstadt U19

Match detail

11:00

Nurnberg U19

  -  

Karlsruher U19

Match detail

12:00

Stuttgart U19

  -  

Heidenheim U19

Match detail

09:00

Alemannia Aachen U19

  -  

Leverkusen U19

Match detail

09:00

Rodinghausen U19

  -  

Paderborn U19

Match detail

20:00

Bolivar

  -  

Blooming

Match detail

15:00

Heartland

0 - 0

MFM FC

Match detail

15:00

Abia Warriors

0 - 0

FC Ifeanyi Ubah

Match detail

15:00

Nasarawa

0 - 0

Akwa United

Match detail

15:00

Plateau United

0 - 0

Niger Tornadoes

Match detail

15:00

Rivers United FC

0 - 0

Wikki Tourist

Match detail

18:30

Rimini

  -  

Imolese

Match detail

18:30

Fano

  -  

Gubbio

Match detail

13:30

Spartak Moscow 2

  -  

R. Volgograd

Match detail

11:00

Mohun Bagan

  -  

Tollygunge Agragami

Match detail

18:30

Siracusa

  -  

Reggina 1914

Match detail

04:30

Valentine

  -  

Edgeworth E.

Match detail

14:00

Junkeren

  -  

Lyn

Match detail

14:00

Skjervoy

  -  

Frigg

Match detail

14:00

Preilu BJSS

  -  

RTU

Match detail

15:30

Gnistan

  -  

PEPO

Match detail

14:00

KaaPo

  -  

Kiffen

Match detail

15:30

GrIFK

  -  

SalPa

Match detail

04:00

New Zealand U19

  -  

Tahiti U19

Match detail

12:00

Bangladesh U23

  -  

Qatar U23

Match detail

12:00

East Timor U23

  -  

Syria U23

Match detail

12:00

Thailand U23

  -  

Uzbekistan U23

Match detail

12:00

United Arab Emirates U23

  -  

China U23

Match detail

06:00

Heidelberg Utd

  -  

South Melbourne

Match detail

16:30

H. Beer Sheva

  -  

Netanya

Match detail

09:00

Japan U23

  -  

Vietnam U23

Match detail

09:00

Pakistan U23

  -  

Nepal U23

Match detail

15:30

Bisceglie

  -  

Matera

Match detail

18.08.2018

06:30

Devonport

  -  

Northern Rangers

Match detail

15:45

Yehuda

  -  

Sakhnin

Match detail

05:00

NE Metrostars

  -  

Adelaide U21

Match detail

08:00

APIA Tigers

  -  

Sydney Utd

Match detail

09:00

Blacktown City

  -  

Rockdale City Suns

Match detail

15:45

H. Raanana

  -  

Shmona

Match detail

15:45

Moadon Sport Ashdod

  -  

Hapoel Hadera

Match detail

18:00

Beitar Jerusalem

  -  

Maccabi Petah Tikva

Match detail

14:00

Selfoss

  -  

Haukar

Match detail

14:00

Olafsvik

  -  

Throttur

Match detail

14:00

IR Reykjavik

  -  

Akranes

Match detail

09:30

Albirex Niigata

  -  

Geylang

Match detail

12:15

Brunei DPMM

  -  

Hougang

Match detail

14:00

Rosenborg 2

  -  

Ottestad

Match detail

07:00

Balcatta

  -  

Stirling Lions

Match detail

07:00

Bayswater

  -  

Forrestfield

Match detail

07:00

Inglewood Utd

  -  

Joondalup United

Match detail

07:00

Perth Glory U21

  -  

Cockburn City

Match detail

07:00

Sorrento

  -  

Armadale

Match detail

17:30

Asco

  -  

Granollers

Match detail

18:00

Horta

  -  

UE Figueres

Match detail

17:15

Al Kuwait

  -  

Al Qadisiya

Match detail

16:00

Mallorca B

  -  

Poblense

Match detail

17:30

Manacor

  -  

Soller

Match detail

17:30

Platges de Calvia

  -  

Felanitx

Match detail

17:30

Santa Catalina Atletico

  -  

Llosetense

Match detail

08:00

Moreton Bay Utd

  -  

Cairns

Match detail

08:00

Queensland Lions

  -  

Brisbane U21

Match detail

09:00

North Queensland United

  -  

Brisbane Strikers

Match detail

14:00

Bebri

  -  

Rezekne

Match detail

14:00

Forde

  -  

Oystese

Match detail

14:00

Sogndal 2

  -  

Lysekloster

Match detail

11:00

Floya

  -  

Korsvoll

Match detail

14:00

Stord

  -  

Fyllingsdalen

Match detail

14:00

Vardeneset

  -  

Tertnes

Match detail

07:00

Floreat Athena

  -  

Subiaco

Match detail

07:00

Perth SC

  -  

ECU Joondalup

Match detail

09:00

Magpies Crusaders

  -  

Brisbane City

Match detail

09:00

Western Pride

  -  

Redlands

Match detail

08:00

Gold Coast

  -  

SWQ Thunder

Match detail

15:00

F. Voronezh

  -  

FK Chimki Moskovska oblast

Match detail

10:00

Daegu

  -  

Ulsan Hyundai

Match detail

10:00

Pohang

  -  

Gyeongnam

Match detail

12:00

Brumunddal

  -  

Kolstad

Match detail

14:00

Tukums 2000

  -  

Super Nova

Match detail

13:00

Norrtalje

  -  

Upsala

Match detail

14:00

AFK Linkopings

  -  

Sodertalje FK

Match detail

14:00

SKA Rostov

  -  

Urozhay

Match detail

14:00

Byasen

  -  

Orkla

Match detail

14:00

Gjovik-Lyn

  -  

Melhus

Match detail

14:00

Loten

  -  

Tillerbyen

Match detail

14:00

Steinkjer

  -  

Verdal

Match detail

09:00

FSV Frankfurt U19

  -  

Bayern U19

Match detail

16:15

Ostsiden

  -  

Bjornevatn

Match detail

14:00

Keski-Uusimaa

  -  

Vaajakoski

Match detail

11:30

Zhenjiang Huasa

  -  

Sichuan Annapurna

Match detail

11:30

Jiangxi Liansheng

  -  

Suzhou Dongwu

Match detail

14:00

Hendon

  -  

Farnborough

Match detail

14:00

Salisbury

  -  

Dorchester

Match detail

14:00

Banbury

  -  

Leiston

Match detail

14:00

Biggleswade Town

  -  

Bedworth

Match detail

14:00

Lowestoft

  -  

Hitchin

Match detail

14:00

Redditch

  -  

St Ives

Match detail

14:00

Royston

  -  

Stratford

Match detail

14:00

St. Neots

  -  

Rushall

Match detail

14:00

Stourbridge

  -  

AFC Rushden

Match detail

14:00

Hartley Wintney

  -  

Frome

Match detail

14:00

Kings Langley

  -  

Taunton

Match detail

14:00

Merthyr Town

  -  

Gosport

Match detail

14:00

Metropolitan

  -  

Swindon Supermarine

Match detail

14:00

Staines

  -  

Chesham

Match detail

14:00

Tiverton

  -  

Walton Casuals

Match detail

14:00

Wimborne

  -  

Harrow

Match detail

14:00

Kettering

  -  

Halesowen

Match detail

14:00

Needham Market

  -  

Barwell

Match detail

08:00

Maitland

  -  

Broadmeadow