Thimphu League icon

Thimphu League

Fixtures

23.07.2018

13:00

Nasaf Qarshi

  -  

Kokand 1912

Match detail

15:30

England U19

  -  

France U19

Match detail

15:30

Ukraine U19

  -  

Turkey U19

Match detail

17:00

Tertnes

  -  

Sogndal 2

Match detail

17:00

Rosenborg 2

  -  

Byasen

Match detail

10:30

Kingston City

  -  

Northcote City

Match detail

13:00

AGMK

  -  

Bukhoro

Match detail

13:00

Pakhtakor

  -  

Met. Bekobod

Match detail

14:00

Spartak Moscow 2

  -  

Kursk

Match detail

22.07.2018

21:15

Real Potosi

  -  

U. Sucre

Match detail

21:15

The Strongest

  -  

San Jose

Match detail

23:30

Guabira

  -  

Nacional Potosi

Match detail

19:00

Destroyers

  -  

Sport Boys

Match detail

15:30

Mikkelin

  -  

JIPPO

Match detail

16:00

Kolstad

  -  

Steinkjer

Match detail

10:00

Daejeon

  -  

Seongnam

Match detail

15:00

Abia Warriors

  -  

Enyimba

Match detail

15:00

El Kanemi

  -  

Sunshine Stars

Match detail

15:00

Heartland

  -  

Niger Tornadoes

Match detail

15:00

Katsina United FC

  -  

Yobe Stars

Match detail

15:00

Lobi Stars

  -  

Kwara

Match detail

15:00

Rivers United FC

  -  

Enugu Rangers

Match detail

15:00

Nasarawa

  -  

Go Round

Match detail

15:00

Wikki Tourist

  -  

MFM FC

Match detail

15:00

Akwa United

  -  

FC Ifeanyi Ubah

Match detail

15:00

Plateau United

  -  

Kano Pillars

Match detail

05:00

Cooma

  -  

Canberra FC

Match detail

10:00

Ansan Greeners

  -  

Busan

Match detail

09:00

Incheon

  -  

Seoul

Match detail

18:00

EC Sao Jose

  -  

Ferroviario

Match detail

12:00

Burundi U20

  -  

Zambia U20

Match detail

16:00

Mali U20

  -  

Cameroon U20

Match detail

15:00

Nizhny Novgorod

  -  

Tyumen

Match detail

14:00

Dundee FC

  -  

Dunfermline

Match detail

14:00

East Fife

  -  

Forfar Athletic

Match detail

16:00

Sortland

  -  

Harstad

Match detail

14:00

SalPa

  -  

KaPa

Match detail

05:30

West Torrens

  -  

Adelaide U21

Match detail

06:00

Heidelberg Utd

  -  

Bentleigh Greens

Match detail

04:00

Hobart Zebras

  -  

South Hobart

Match detail

10:00

Ulsan Hyundai

  -  

Daegu

Match detail

10:30

Sangju Sangmu

  -  

Jeonbuk

Match detail

15:00

Olimpiyets

  -  

Tyumen

Match detail

12:00

Spartak Moscow 2

  -  

Kursk

Match detail

15:30

Italy U19

  -  

Norway U19

Match detail

15:30

Portugal U19

  -  

Finland U19

Match detail

16:00

Olafsvik

  -  

IR Reykjavik

Match detail

09:30

Warriors

  -  

Young Lions

Match detail

09:30

Balestier Khalsa

  -  

Albirex Niigata

Match detail

12:00

Finnsnes

  -  

Frigg

Match detail

13:00

Lyn

  -  

Skjervoy

Match detail

16:00

Ottestad

  -  

Brumunddal

Match detail

07:00

Perth SC

  -  

Bayswater

Match detail

16:00

R. Volgograd

  -  

Luch

Match detail

11:35

Zibo Sunday

  -  

Yinchuan Helanshan

Match detail

04:30

Adamstown Rosebud

  -  

Weston Bears

Match detail

04:30

Hamilton Olympic

  -  

Maitland

Match detail

04:30

Valentine

  -  

Broadmeadow

Match detail

06:00

South Melbourne

  -  

Hume City

Match detail

19:00

ABC

  -  

Salgueiro

Match detail

20:00

Luverdense

  -  

Tupi

Match detail

22:00

Acreano

  -  

Globo

Match detail

22:00

Confianca

  -  

Remo

Match detail

07:00

Rockdale City Suns

  -  

Marconi Stallions

Match detail

04:30

Charlestown City Blues

  -  

Edgeworth E.

Match detail

14:00

F. Voronezh

  -  

Sochi

Match detail

16:00

Krasnodar 2

  -  

SKA Khabarovsk

Match detail

20:05

Liverpool

  -  

Dortmund

Match detail

18:30

Operario

  -  

Cuiaba Esporte

Match detail

18:30

Joinville

  -  

Botafogo SP

Match detail

16:00

Lysekloster

  -  

Stord

Match detail

18:00

Club Brugge KV

  -  

St. Liege

Match detail

16:00

Armavir

  -  

M. Saransk

Match detail

15:00

Baltika

  -  

FC Tambov

Match detail

12:00

FK Anzi Makhackala

  -  

SKA Khabarovsk

Match detail

13:00

FK Chimki Moskovska oblast

  -  

Tomsk

Match detail

11:00

Preilu BJSS

  -  

Auda

Match detail

12:00

F. Voronezh

  -  

Dynamo SPB

Match detail

10:00

Sibir

  -  

Shinnik Yaroslavl

Match detail

14:00

Zenit Petersburg 2

  -  

Chertanovo M.

Match detail

21.07.2018

13:00

Denmark U19 W

  -  

Italy U19 W

Match detail

16:15

Netherlands U19 W

  -  

Germany U19 W

Match detail

15:00

Rezekne

  -  

Grobina

Match detail

01:05

Manchester City

  -  

Dortmund

Match detail

13:00

Alberts

  -  

Tukums 2000

Match detail

15:00

FC Daugava

  -  

FK Smiltene

Match detail

14:00

Bayern Munich

  -  

Paris SG

Match detail

08:00

Gold Coast

  -  

Brisbane City

Match detail

20:00

Nautico

  -  

Juazeirense

Match detail

18:30

Tombense

  -  

Ypiranga FC

Match detail

19:00

Bragantino

  -  

Volta Redonda

Match detail

10:00

Gyeongnam

  -  

Suwon Bluewings

Match detail

10:00

Pohang

  -  

Jeonnam

Match detail

22:00

Botafogo PB

  -  

Santa Cruz

Match detail

13:00

Norway U19 W

  -  

France U19 W

Match detail

18:00

EC Sao Jose

  -  

Ferroviario

Match detail

05:30

Adelaide City

  -  

Adelaide Comets

Match detail

05:30

South Adelaide

  -  

Adelaide Olympic

Match detail

04:30

Newcastle Jets U21

  -  

Lake Macquarie

Match detail

05:30

Sturt Lions

  -  

Croydon Kings

Match detail

07:30

Dalian Boyang

  -  

Baoding Yingli Yitong

Match detail

05:30

Para

  -  

NE Metrostars

Match detail

08:00

Shanghai Sunfun

  -  

Nantong Zhiyun

Match detail

14:00

Montrose

  -  

St Johnstone

Match detail

14:00

Morton

  -  

Stenhousemuir

Match detail

14:00

Peterhead

  -  

Stirling

Match detail

14:00

Stranraer

  -  

Motherwell

Match detail

08:30

Hunan Billows

  -  

Yunnan Feihu F.C.

Match detail

11:30

Fujian Tianxin

  -  

Hainan Boying

Match detail

14:00

Berwick

  -  

Airdrieonians

Match detail

14:00

Dumbarton

  -  

Kilmarnock

Match detail

14:00

Cowdenbeath

  -  

Cove Rangers

Match detail

14:00

Dundee Utd

  -  

Alloa

Match detail

14:00

Albion Rovers

  -  

Ayr

Match detail

14:00

Arbroath

  -  

Elgin City

Match detail

14:00

Edinburgh City

  -  

Queen of South

Match detail

12:00

PSS Sleman

  -  

Blitar United

Match detail

05:00

Tuggeranong Utd

  -  

Gungahlin

Match detail

09:00

Suwon City

  -  

Asan Mugunghwa

Match detail

11:00

Senja

  -  

Stalkam

Match detail

08:00

Queensland Lions

  -  

North Queensland United

Match detail

08:30

Cairns

  -  

Brisbane Strikers

Match detail

09:00

Magpies Crusaders

  -  

Western Pride

Match detail

18:00

Shakhtar Donetsk

  -  

Dyn. Kyiv

Match detail

10:00

Anyang

  -  

Seoul E.

Match detail

06:00

Bulleen

  -  

Dandenong Thunder

Match detail

08:00

Green Gully

  -  

Melbourne Knights

Match detail

14:00

Grei

  -  

Melbo

Match detail

14:00

Junkeren

  -  

Floya

Match detail

14:00

Sotra

  -  

Oystese

Match detail

07:00

Riverina

  -  

Canberra Olympic

Match detail

13:00

Fana

  -  

Viking 2

Match detail

14:00

Gjovik-Lyn

  -  

Loten

Match detail

14:00

Tillerbyen

  -  

Verdal

Match detail

13:00

Alberts JDFS

  -  

Tukums 2000

Match detail

11:30

Shaanxi Changan

  -  

Jilin Baijia

Match detail

11:30

Sichuan Annapurna

  -  

Shenzhen Ledman

Match detail

11:30

Zhenjiang Huasa

  -  

Suzhou Dongwu

Match detail

16:00

Magni

  -  

Kopavogur

Match detail

05:30

Campbelltown City

  -  

West Adelaide

Match detail

08:00

Beijing Technology

  -  

Qingdao Jonoon

Match detail

08:00

Hebei Elite

  -  

Shenyang Urban FC

Match detail

08:00

Shenyan Dongjin

  -  

Yanbian Beiguo

Match detail

12:15

Brunei DPMM

  -  

Home Utd

Match detail

08:30

Sutherland Sharks

  -  

Manly Utd

Match detail

14:00

Livingston

  -  

Annan

Match detail

14:00

Queen's Park

  -  

Spartans

Match detail

14:00

Raith

  -  

Hearts

Match detail

11:00

Gangwon

  -  

Jeju Utd

Match detail

11:30

Malawi U20

  -  

South Africa U20

Match detail

13:30

Gabon U20

  -  

Burkina Faso U20

Match detail

16:00

Senegal U20

  -  

Congo U20

Match detail

09:30

Tampines

  -  

Geylang

Match detail

15:00

BFC Daugavpils

  -  

FK Smiltene

Match detail

08:00

Baotou Nanjiao

  -  

Jiangsu Yancheng

Match detail

08:00

Shenzhen Pengcheng

  -  

Jiangxi Liansheng

Match detail

08:00

Anhui Hefei

  -  

Sichuan Jiuniu

Match detail

14:00

JBK

  -  

TP-47

Match detail

14:00

Vardeneset

  -  

Varegg

Match detail

10:00

Bucheon FC 1995

  -  

Gwangju FC

Match detail

14:00

LPS

  -  

Mikkelin Kissat

Match detail

14:00

MyPa

  -  

PEPO

Match detail

04:00

Sydney Utd

  -  

Bonnyrigg White Eagles

Match detail

14:00

Viikingit

  -  

Vaajakoski

Match detail

06:30

Northern Rangers

  -  

Olympia Warriors

Match detail

14:00

Gnistan

  -  

Keski-Uusimaa

Match detail

16:15

Switzerland U19 W

  -  

Spain U19 W

Match detail

04:00

Devonport

  -  

Clarence Utd.

Match detail

06:00

Kingborough Lions

  -  

Launceston

Match detail

14:00

NJS

  -  

JaPS

Match detail

07:30

Belconnen United

  -  

Monaro Panthers

Match detail

14:00

KaaPo

  -  

Espoo

Match detail

14:00

HJS Akatemia

  -  

Honka Akatemia

Match detail

14:00

Brodd

  -  

Fyllingsdalen

Match detail

14:00

Orkla

  -  

Tynset

Match detail

11:00

Kokand 1912

  -  

Pakhtakor

Match detail

11:00

Lok. Tashkent

  -  

Neftchi Fargona

Match detail

11:00

Sogdiana

  -  

AGMK

Match detail

11:00

Nasaf Qarshi

  -  

Bunyodkor

Match detail

09:00

Hakoah Sydney

  -  

Blacktown City

Match detail

07:00

Cockburn City

  -  

Forrestfield

Match detail

07:00

Armadale

  -  

ECU Joondalup

Match detail

07:00

Inglewood Utd

  -  

Floreat Athena

Match detail

11:00

Met. Bekobod

  -  

Qizilqum

Match detail

11:00

Navbahor Namangan

  -  

Bukhoro

Match detail

21:15

Royal Pari

  -  

Bolivar

Match detail

12:00

RTU

  -  

Super Nova

Match detail

09:00

Wollongong Wolves

  -  

APIA Tigers

Match detail

09:45

Sydney FC U21

  -  

Sydney Olympic

Match detail

07:00

Sorrento

  -  

Perth Glory U21

Match detail

07:00

Stirling Lions

  -  

Subiaco

Match detail

07:00

Joondalup United

  -  

Balcatta

Match detail

00:00

Oriente Petrolero

  -  

Aurora

Match detail

20.07.2018

16:00

Kiffen

  -  

MuSa

Match detail

01:00

Tonga U16

  -  

Samoa U16

Match detail

12:00

Balikpapan

  -  

Gresik

Match detail

16:00

Bebri

  -  

Balvu

Match detail

09:00

Redlands

  -  

Olympic FC

Match detail

13:30

Chelyabinsk

  -  

Ural 2

Match detail

13:30

Nosta

  -  

Kamaz

Match detail

15:00

Neftekhimik

  -  

Zenit-Izhevsk

Match detail

16:15

Persepolis

  -  

Esteghlal F.C.

Match detail

17:30

Turkey U19

  -  

France U19

Match detail

15:30

Ukraine U19

  -  

England U19

Match detail

19:15

Throttur