Cup icon

Cup

Fixtures

21.07.2018

15:00

Asko Oedt

  -  

Salzburg

Match detail

15:00

Grazer

  -  

Mannsdorf

Match detail

15:00

Grodig

  -  

Hartberg

Match detail

15:00

Hohenems

  -  

FAC Wien

Match detail

15:00

Karabakh Vienna

  -  

Neustadt

Match detail

14:30

Kitzbuhel

  -  

Lafnitz

Match detail

15:00

Kufstein

  -  

Rapid Vienna

Match detail

15:00

Schwaz

  -  

Dornbirn

Match detail

15:00

Usv Mettersdorf

  -  

Horn

Match detail

15:00

WSC Wels

  -  

LASK Linz

Match detail

15:00

Allerheiligen

  -  

Mattersburg

Match detail

13:00

Dornbirner S.

  -  

Ried

Match detail

15:00

Maria Saal

  -  

St. Polten

Match detail

15:00

Parndorf

  -  

Altach

Match detail

15:00

Reichenau

  -  

Kapfenberg

Match detail

15:00

SAK Klagenfurt

  -  

Volkermarkt

Match detail

15:00

Stadlau

  -  

Gleisdorf

Match detail

15:00

Union Gurten

  -  

AC Wolfsberger

Match detail

14:00

USK Anif

  -  

Wattens

Match detail

14:00

Vocklamarkt

  -  

Alberschwende

Match detail

15:00

Ebreichsdorf

  -  

Vorwarts Steyr

Match detail

15:00

Stadl Paura

  -  

BW Linz

Match detail

15:00

Wiener Linien

  -  

Wacker Innsbruck

Match detail

15:00

Saalfelden

  -  

Strasswalchen

Match detail

15:00

Traiskirchen

  -  

A. Klagenfurt

Match detail

15:00

Warth

  -  

A. Lustenau

Match detail

15:00

Deutschlandsberger

  -  

Amstetten

Match detail

15:00

Lendorf

  -  

Bruck Leitha

Match detail

15:00

Leobendorf

  -  

Neuberg

Match detail

15:00

Neusiedl

  -  

Admira

Match detail

20.07.2018

15:45

Leobendorf

  -  

Neuberg

Match detail

16:00

SAK Klagenfurt

  -  

Volkermarkt

Match detail

16:30

Maria Saal

  -  

St. Polten

Match detail

17:00

Ebreichsdorf

  -  

Vorwarts Steyr

Match detail

17:00

Neusiedl

  -  

Admira

Match detail

17:00

Schwaz

  -  

Dornbirn

Match detail

17:30

Karabakh Vienna

  -  

Neustadt

Match detail

16:30

Grodig

  -  

Hartberg

Match detail

17:30

Usv Mettersdorf

  -  

Horn

Match detail

17:00

WSC Wels

  -  

LASK Linz

Match detail

18:20

Kufstein

  -  

Rapid Vienna

Match detail

16:00

Reichenau

  -  

Kapfenberg

Match detail

17:00

Allerheiligen

  -  

Mattersburg

Match detail

17:00

Deutschlandsberger

  -  

Amstetten

Match detail

Standings

Top Players

O N G PG Pos TN